چاقی و اضافه وزن یک بیماری مزمن است که اگر درمان نشود می تواند عامل بیماری های مزمن دیگر مثل دیابت، کبد چرب، سندروم متابولیک، نقرس و… شود.
در واقع چاقی رابطه مستقیمی با طول عمر انسان دارد و هرچه اضافه وزن بیشتر باشد طول عمر کوتاه‌تر خواهد بود و از کیفیت زندگی به سبب درد مفاصل و زانوها به علت تحمل فشار وزن اضافه کاسته خواهد شد. اما راه حل دوری و درمان از این بیماری مزمن و افزایش طول عمر خیلی سخت نیست. یکی از بهترین راه‌ها تغییر شیوه زندگی و رژیم غذایی است. اینکه شما چیپس یا شکلات دوست دارید اصلا بد نیست اما این که دوست دارید هر روز چیپس و شکلات بخورید باید بدانید که مسیری که می‌روید به سمت اضافه وزن است. در واقع نباید تصور شما از رژیم غذایی گرسنگی محض و نخوردن مواد غذایی مورد علاقه تان باشد. رژیم غذایی در واقع یک راه حل برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام است.
برای رسیدن به سلامتی مصرف تمام مواد غذایی ضرورت دارد و هیچ ماده غذایی نباید حذف شود. و رژیم غذایی آن جایی معنا می یابد که به شما می گوید از چه چیز به چه مقدار مصرف کنید نه اینکه چه چیزهایی را کلا نخورید. رژیم های لاغری وندا به شما کمک می‌کند که لباسهایی را که مدتهاست در کمد منتظرند که شما بپوشید شان را دوباره به تن کنید اما نه با قرص های لاغری و انواع دمنوش بلکه با اصلاح سبک زندگی ورژیم غذایی بدون احساس گرسنگی و محدودیت انتخاب مواد غذایی.
شما می‌توانید در کنار سایر اعضای خانواده از خوردن غذاهای سفره لذت ببرید و هرگز لازم نیست انواع غذاهایی را مصرف کنید که حتی اسمشان را نشنیده اید و تا به حال امتحان نکرده‌اید. رژیم های وندالایف ۲۱ روزه است و در طول این ۲۱ روز بسته به میزان سوخت و ساز بدن فرد ،تا ۵ کیلو کاهش وزن را هم تجربه کرده ایم بدون عوارضی مثل ریزش مو و شل شدن پوست .رژیم های کاهش وزن متفاوت ما مثل رژیم جنگی، رژیم BRT، رژیم کاهش وزن معمولی به شما حق انتخاب های متفاوتی بستگی به شرایطتان می‌دهد. ما کاهش وزن را به هر قیمتی نمی‌خواهیم؛ سلامتی شما برای ما در اولویت است.