سیاست حفظ حریم خصوصی

این خط‌ مشی رازداری توضیح می‌دهد که هنگام استفاده از وب‌سایت‌ها و برنامه‌های تلفن همراه وندالایف, چه داده‌های شخصی جمع‌آوری می‌شود، چگونه از این داده‌های شخصی استفاده می‌شود، به اشتراک گذاشته می‌شود، و چگونه می‌توانید آن‌ها را کنترل کنید.

با استفاده از سرویسها و امکانات این سایت، شما تایید می نمایید که (من) این خط‌مشی رازداری را خوانده ام، درک کرده‌ و با آن موافقتم، و همچنین تایید می نمایید شما بیش از ۱۶ سال سن دارید (یا از والدین و سرپرست خود اجازه دارید). اگر موافق آن نیستید، یا نمی توانید این قول را بدهید، نباید از این سرویس استفاده کنید.

هر گونه ترجمه ای از این سایت به نسخه انگلیسی و غیره فقط برای راحتی و استفاده شما ارائه شده است. در صورت وجود هر گونه مغایرت در معنا یا تفسیر نسخه انگلیسی این سیاست  و یا هر گونه ترجمه دیگر، نسخه فارسی زبان اصلی و ملاک خواهد بود. متن اصلی فارسی باید تنها نسخه الزام آور قانونی باشد.

 

شرایط عضویت/ ورود به حساب کاربری

اشتراک، ابونمان

اشتراک از اولین ثبت نام شروع می شود و تا زمانی که کاربر به خواست شخصی خود اقدام به حذف یا تعلیق آن نماید ادامه خواهد داشت و با هر پرداخت و دریافت سرویسهای سایت  و برنامه غذایی ادامه خواهد داشت.

روش پرداخت

هزینه پرداخت به هر روش پرداختی که در زمان خرید در مرحله تأیید خرید انتخاب کرده اید، محاسبه می شود. شما به ما اجازه می‌دهید هزینه‌های اشتراک یا رژیم غذایی خود را از روش پرداختی که انتخاب می‌کنید، دریافت کنیم.

تغییرات

تا جایی که طبق قوانین مجاز باشد، ممکن است در هر زمان هزینه اشتراک را تغییر دهیم. ما از طریق پست کردن قیمت‌های جدید در صفحات اجتماعی , سایت و یا با ارسال یک اعلان ایمیلی یا به روش‌های دیگر به شما در مورد چنین تغییرات قیمتی اطلاع می دهیم. اگر مایل به پرداخت هزینه های جدید نیستید، می توانید اشتراک مربوطه را قبل از اعمال تغییر لغو کنید.

اگر در رابطه با شرایط اشتراک سؤالی دارید، لطفاً با ما در support@vadalife.ir تماس بگیرید.

 

 قوانین بازگشت پول

– اگر مستقیماً در وب‌سایت ما از طریق درگاه بانکی خریدی انجام دادید و گزینه لغو بازگشت وجه در حین پرداخت به شما ارائه شد، مشروط بر رعایت تمام شرایط زیر، واجد شرایط لغو پرداخت یا دریافت بازپرداخت هستید.

– اگر شما به دلایل شخصی (محصول را دوست ندارید، انتظارات شما را برآورده نمی کند و غیره) ویا دلایل مالی (شما سرویسی انتخاب نموده اید که بعدا از پرداخت متوجه هزینه نهایی آن شده اید و تمایل به پرداخت این هزینه نداشتید، یا پرداخت شما ناموفق انجام شده و ولی از حساب شما کسر شده و شما رژیم دریافت نکرده اید ) خواستار بازگشت پول هستید حداکثر ظرف ۷ روز پس از خرید اولیه و قبل از پایان دوره رژیم غذایی خود از طریق ایمیل support@vandalife.ir  با ما تماس بگیرید. ما درخواست شما را بررسی می کنیم و (از طریق ایمیل) به شما اطلاع می دهیم که آیا درخواست شما تایید شده است یا خیر. در صورت تایید تیم فنی ظرف مدت کوتاهی پول به همان حساب شما که پرداخت را توسط آن انجام داده اید بازخواهد گشت.

به طور کلی، اگر شرایط ذکر شده در بالا را نداشته باشید، هزینه‌هایی که پرداخت کرده‌اید غیرقابل استرداد و/یا غیرقابل تعویض است.

 

 • دسته بندی داده های شخصی که ما جمع آوری می کنیم

ما داده هایی را که داوطلبانه به ما می دهید جمع آوری می کنیم (مثلاً ترجیحات غذایی). علاوه بر این، ما ممکن است داده هایی را به طور خودکار جمع آوری می کنیم (به عنوان مثال، آدرس IP شما).

۱- داده هایی که به ما می دهید:

شما در فرآیند سفارش یک برنامه غذایی شخصی، اطلاعاتی درباره خود به ما ارائه می دهید. به عنوان مثال: سن، جنسیت، وزن، قد، وزن مورد نظر، نوع بدن، ترجیحات غذایی، نام، آدرس ایمیل، روز معمولی شما چگونه است، میزان ورزش، میزان مصرف آب روزانه، میانگین زمان خواب.

۲-  داده هایی که به صورت خودکار جمع آوری می کنیم:

اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه ما را پیدا کردید و یا اطلاعات مربوط به برنامه یا URL ارجاع دهنده شما به سایت ما, نحوه تعامل شما با سرویسهای ما برای مثال، ممکن است ضربه‌ها/کلیک‌های شما را روی قسمت‌های خاصی از رابط، ویژگی‌ها و محتوایی که با آن‌ها تعامل دارید، تعداد دفعات و مدت زمانی که از وب‌سایت استفاده می‌کنید، و سفارش‌های برنامه غذایی شما را ثبت کنیم.

وقتی پرداخت‌هایی را جهت دریافت سرویس از طریق درگاههای مختلف انجام می‌دهید، باید داده‌هایی مانند شماره کارت بانکی خود را به ارائه‌ دهندگان خدمات پرداخت بانکی ما ارائه دهید. ما اطلاعات شماره کارت را جمع‌آوری یا ذخیره نمی‌کنیم، اگرچه ممکن است داده‌های مربوط به تراکنش، از جمله: تاریخ، زمان و مبلغ تراکنش، نوع روش پرداخت مورد استفاده را دریافت کنیم.

 

 کوکی ها

کوکی یک فایل متنی کوچک است که برای اهداف نگهداری سوابق در رایانه کاربر ذخیره می شود. کوکی‌ها می‌توانند کوکی‌های جلسه یا کوکی‌های دائمی باشند. زمانی که مرورگر خود را ببندید، کوکی جلسه منقضی می‌شود و برای سهولت در پیمایش در سرویس ما استفاده می‌شود. یک کوکی پایدار برای مدت زمان طولانی روی هارد دیسک شما باقی می ماند.

از کوکی‌ها به‌ویژه برای شناسایی خودکار شما در دفعه بعد که از وب‌سایت ما بازدید می‌کنید استفاده می‌شود. در نتیجه، اطلاعاتی که قبلاً در فیلدهای خاصی در وب‌سایت وارد کرده‌اید، ممکن است دفعه بعد که از سرویس ما استفاده می‌کنید به‌طور خودکار ظاهر شوند. داده‌های کوکی در دستگاه شما ذخیره می‌شوند و در بیشتر مواقع فقط برای مدت زمان محدودی ذخیره می‌شوند.

 

 • ما اطلاعات شخصی شما را برای موارد زیر پردازش می کنیم:
 1. برای ارائه بهترخدماتمان به شما

این شامل فراهم کردن امکان استفاده از سرویسها به صورت یکپارچه و جلوگیری یا رسیدگی به خطاهای سرویسها یا مشکلات فنی است. برای این منظور، ما به طور خاص، برنامه غذایی سفارشی شما را به ایمیل یا پنل کاربری که شما در هنگام ثبت نام ارائه می کنید ارسال می کنیم.

 1. برای سفارشی کردن تجربه شما

ما اطلاعات شخصی شما را پردازش می کنیم، مانند اهداف شما (به عنوان مثال، وزن- هدف)، برای تنظیم محتوای سرویس مدنظرو ارائه پیشنهادات متناسب با ترجیحات شخصی شما. به عنوان مثال، ما از شما می خواهیم که اطلاعات بدن خود را برای محاسبه، به ویژه میزان مصرف روزانه آب را در اختیار ما قرار دهید.

 1. برای ارائه پشتیبانی به مشتری

ما داده های شخصی شما را پردازش می کنیم تا بعد از شناسایی صحیح شما به درخواست های شما برای پشتیبانی فنی، ارائه خدمات یا هر ارتباط دیگری که نیاز دارید پاسخ دهیم. برای این منظور، ممکن است به عنوان مثال اعلان, اس ام اس و یا ایمیل‌هایی درباره عملکرد سرویس، امنیت سایت، تراکنش‌های پرداخت، اعلان‌های مربوط به شرایط و ضوابط استفاده یا این خط‌مشی رازداری برای شما ارسال کنیم.

 1. برای ارتباط با شما در خصوص نحوه استفاده شما از خدمات ما

ما مثلاً از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار می کنیم. اینها ممکن است شامل ایمیل هایی حاوی اطلاعات مربوط به انواع خدمات ما باشد. امکاناتی که ما بدین منظور استفاده می‌کنیم ممکن است اطلاعات مربوط به تاریخ و زمانی را که کاربران وب‌سایت پیام را مشاهده کرده‌اند، و همچنین زمانی که آنها با آن تعامل داشته‌اند، مانند کلیک کردن روی پیوندهای موجود در پیام، جمع‌آوری کنند.

 1. برای تحقیق و تجزیه و تحلیل استفاده شما از سرویس

این به ما کمک می کند تا تجارت خود را بهتر درک کنیم، عملیات خود را تجزیه و تحلیل کنیم، حفظ کنیم، بهبود دهیم، نوآوری کنیم، برنامه ریزی کنیم، طراحی کنیم و وب سایت و محصولات جدید خود را توسعه دهیم. ما همچنین از چنین داده هایی برای اهداف تجزیه و تحلیل آماری، برای آزمایش و بهبود پیشنهادات خود استفاده می کنیم. این به ما امکان می‌دهد بهتر بفهمیم که کاربران ما چه ویژگی‌ها و بخش‌هایی از وب‌سایت را بیشتر دوست دارند، چه دسته‌هایی از کاربران از وب‌سایت ما استفاده می‌کنند. در نتیجه، ما اغلب تصمیم می گیریم که چگونه وب سایت را بر اساس نتایج به دست آمده بهبود دهیم.

از چه خدمات شخص ثالثی برای این منظور استفاده می کنیم؟

برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت ما و اندازه گیری اثربخشی برخی از تبلیغات، از Google Analytics، یک برنامه تجزیه و تحلیل وب گوگل استفاده می کنیم. به منظور ارائه تجزیه و تحلیل به ما، Google Analytics کوکی ها را در دستگاه شما قرار می دهد. در گوگل آنالیتیکس، به ویژه، اطلاعات انبوهی از داده هایی که در وب سایت ما وارد می کنید و تعاملات کاربران در وب سایت دریافت می کنیم. Google به ما اجازه می دهد تا بر روی جمع آوری و پردازش اطلاعات تولید شده توسط Google تأثیر بگذایم.

 1. برای ارسال مکاتبات بازاریابی برای شما

ما اطلاعات شخصی شما را برای کمپین های بازاریابی خود پردازش می کنیم. ممکن است آدرس ایمیل شما را به لیست بازاریابی خود اضافه کنیم. در نتیجه، اطلاعاتی در مورد محصولات ما، مانند پیشنهادات ویژه، دریافت خواهید کرد. اگر نمی‌خواهید ایمیل‌های بازاریابی را از ما دریافت کنید، می‌توانید اشتراک زیر دستورالعمل‌های موجود در پاورقی ایمیل‌های بازاریابی را لغو کنید.

 1. برای پردازش پرداخت های شما

ما محصولات و/یا خدمات پولی را در داخل سرویس ارائه می دهیم. برای این منظور از خدمات بانکی ثالث برای پردازش پرداخت (مثلاً پردازشگرهای پرداخت بانکی) استفاده می کنیم. در نتیجه این پردازش، می‌توانید برای یک برنامه غذایی سفارشی پرداختی انجام دهید و به ما اطلاع داده می‌شود که پرداخت انجام شده است و برنامه غذایی را برای شما ارسال می‌کنیم.

ما خودمان جزئیات کارت پرداخت شما را ذخیره یا جمع آوری نمی کنیم. این اطلاعات مستقیماً در اختیار پردازشگرهای پرداخت بانکی ثالث ما قرار خواهد گرفت.

 1. برای اجرای شرایط و ضوابط استفاده کاربران و جلوگیری و مبارزه با تقلب ما از داده های شخصی برای تعهدات خود برای کشف، پیشگیری و مبارزه با کلاهبرداری استفاده می کنیم. در نتیجه چنین پردازشی، ما ممکن است اطلاعات شما را با دیگران از جمله سازمان های مجری قانون به اشتراک بگذاریم .
 2. رعایت تعهدات قانونی

زمانی که قانون ایجاب کند، ممکن است داده های شما را پردازش، استفاده یا به اشتراک بگذاریم، به ویژه اگر یک سازمان مجری قانون از طریق راه های قانونی موجود داده های شما را درخواست کند.

 • ما اطلاعات شخصی شما را تحت مبانی قانونی زیر پردازش می کنیم:

برای ارتباط با شما در مورد استفاده از خدمات ما

ما علاقه به تشویق شما برای استفاده بیشتر از خدمات خود داشته و همچنین مزایای بالقوه ای در ازای آن برای شما را در نظر می گیریم، که ممکن است شما را به یک سبک زندگی بهتر و سالم تر هدایت کند.

برای تحقیق و تجزیه و تحلیل نحوه استفاده شما از سرویس

منفعت قانونی و علاقه ما به بهبود خدمات است که بتوانیم تمایلات کاربران را درک کنیم و بتوانیم تجربه بهتری را برای انها فراهم کنیم (مثلاً استفاده از وب سایت را آسان تر و لذت بخش تر کنیم، یا معرفی و تست ویژگی های جدید).

برای ارسال ارتباطات بازاریابی برای شما

منفعت مشروعی که به آن تکیه می کنیم آن است که ماعلاقه به تبلیغ سرویس خود به روشی سنجیده و مناسب داریم.

 

۴- ما داده های شخصی شما را با چه کسانی به اشتراک می گذاریم

 1. سازمان های مجری قانون و سایر مقامات دولتی

ما ممکن است از داده های شخصی برای اجرای شرایط و ضوابط استفاده خود، برای محافظت از حقوق، حریم خصوصی، ایمنی، یا دارایی خود و/یا شرکای وابسته خود، شما یا دیگران استفاده کرده و آن را افشا کنیم  و نیز برای پاسخگویی به درخواست‌های دادگاه‌ها، سازمان‌های مجری قانون، سازمان‌های نظارتی و سایر مقامات دولتی و یا در موارد دیگری که توسط قانون پیش‌بینی شده است.

 1. اشخاص ثالث به عنوان بخشی از ادغام یا تملک

همانطور که کسب و کار خود را توسعه می دهیم، ممکن است دارایی ها یا پیشنهادات تجاری را بخریم یا بفروشیم. اطلاعات مشتریان به طور کلی یکی از دارایی های تجاری منتقل شده در این نوع معاملات است. ما همچنین ممکن است چنین اطلاعاتی را با هر نهاد وابسته (به عنوان مثال شرکت مادر یا شرکت تابعه) به اشتراک بگذاریم و ممکن است چنین اطلاعاتی را در جریان یک معامله شرکتی، مانند فروش کسب و کارمان، واگذاری، ادغام، یا فروش دارایی، یا در صورت غیر محتمل ورشکستگی انتقال بدهیم.

 • چگونگی دسترسی به اطلاعات شخصی خود

دسترسی / بررسی / به روز رسانی / تصحیح داده های شخصی شما:

شما می‌توانید اطلاعات شخصی خود را که در حین استفاده از وب‌سایت جمع‌آوری شده‌است، بررسی، ویرایش، یا تغییر دهید.

برای حذف اطلاعات شخصی شما می توانید با ارسال یک ایمیل به آدرس support@vandalife.com درخواست پاک شدن اطلاعات شخصی خود را بدهید.

در برخی موارد، ممکن است قانوناً از ما خواسته شود که برخی از داده ها را برای مدت معینی نگهداری کنیم. در چنین شرایطی، ما درخواست شما را پس از انجام تعهدات خود انجام خواهیم داد.

 

حذف حساب کاربری

وقتی حساب خود را حذف می کنید دیگر نمی توانید به این حساب کاربری وارد شوید, دسترسی به برنامه غذایی، آمار پیشرفت و سابقه خود را از دست خواهید داد, حساب شما به مدت ۳۰ روز غیرفعال می شود. در حین غیرفعال کردن، نمی توانید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ۳۰ روز حساب شما برای همیشه حذف خواهد شد.

درخواست محدود کردن استفاده از داده های شخصی شما

شما می توانید از ما بخواهید که استفاده از همه یا برخی از داده های شخصی خود را با ارسال یک درخواست در support@vandalife.ir را متوقف و یا محدود کنیم.

 • محدودیت سنی

ما آگاهانه داده های شخصی افراد زیر ۱۶ سال را پردازش نمی کنیم. اگر متوجه شدید که فردی کمتر از ۱۶ سال داده های شخصی خود را در اختیار ما قرار داده است، لطفاً با ما در support@vandalife.ir  تماس بگیرید.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ممکن است هر از چند گاهی این سیاست حفظ حریم خصوصی را تغییر دهیم. اگر تصمیم به تغییر مواد داشته باشیم از طریق سرویس ما یا سایر روش های موجود به شما اطلاع داده می شود و فرصتی خواهید داشت که سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده را بررسی کنید. با ادامه دسترسی یا استفاده از سرویس پس از اعمال این تغییرات، موافقت می کنید که به سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده متعهد می باشید.

 • حفظ داده ها

ما اطلاعات شخصی شما را تا زمانی که به طور منطقی برای دستیابی به اهداف تعیین شده در این خط مشی رازداری (از جمله ارائه خدمات به شما) ضروری باشد، ذخیره خواهیم کرد، که شامل (اما محدود به) دوره ای است که در طی آن در وب سایت ما حساب دارید. همچنین اطلاعات شخصی شما را در صورت لزوم برای رعایت تعهدات قانونی خود، حل اختلافات و اجرای توافقاتمان حفظ کرده و استفاده خواهیم کرد.

 • با ما تماس بگیرید

شما می توانید در هر زمان برای جزئیات در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی و نسخه های قبلی آن با ما تماس بگیرید. برای هر گونه سؤال در مورد حساب یا داده های شخصی خود، لطفاً با ما در support@vandalife.ir تماس بگیرید.

 • خط مشی تحریریه وندالایف

وندالایف به عنوان یک ارائه‌دهنده برنامه‌های غذایی (رژیم غذایی) شخصی‌شده و یک تولیدکننده محتوای مرتبط با سلامت، توجه زیادی به کیفیت اطلاعاتی که از ما دریافت می‌کنید، دارد. برای اطمینان از اینکه هر مطلب علمی که در وب‌سایت ما می‌خوانید،یا از خبرنامه‌های ما یاد می‌گیرید ویا در سایت وندالایف می بینید صحیح، قابل اعتماد و به‌روز است، ما فرآیند ویرایش چند مرحله‌ای را اعمال می‌کنیم.

این محتواها شامل :

موضوعات مهم و مد روز

ما دنیای در حال تغییر تغذیه، ورزش، سلامت و سبک زندگی را زیر نظر داریم تا مرتبط ترین اطلاعات را در مورد موضوعات روز به شما ارائه دهیم. ماموریت ما این است که اصول تغذیه سالم و فعالیت بدنی کافی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید تغییرات سنجیده ای در سبک زندگی خود ایجاد کنید تا سلامت و اندام خود را بهبود ببخشید.

منابع اطلاعاتی مبتنی بر شواهد

ما از شایعات و منابع اطلاعاتی مشکوک اجتناب می کنیم. ما برای تنظیم برنامه های غذایی و نوشتن مقالات خود، از اطلاعات مجلات معتبر، سازمان های دولتی، رسانه های معتبر و مطبوعات دانشگاه استفاده می کنیم. هر زمان که بیانیه ای می گوییم، منبع اصلی آن را در متن و زیر آن مطلب ذکر می کنیم.

بررسی های مجدد و بررسی های پزشکی

زمانی که ما برنامه‌های غذایی شخصی را تهیه می‌کنیم، با امتحان کردن آن‌ها، مطمئن می‌شویم که دستورهای غذایی ما سالم، مغذی و خوشمزه هستند. قبل از ارسال هر مقاله ای، اطلاعات ارائه شده در آن را دوباره بررسی می کنیم. اگر محتوای ما یک موضوع پزشکی را پوشش می‌دهد، از متخصصان مراقبت‌های بهداشتی یا تغذیه خود می‌خواهیم آن را بررسی کنند.

به روز رسانی مداوم مقالات و برنامه های غذایی

از آنجایی که تحقیقات پیشگامانه در مورد تغذیه و تغذیه سالم هر ماهه انجام می شوند، ما باید با اخبار همراه باشیم. ما دائماً مقالات و برنامه‌های غذایی خود را مرور می‌کنیم تا مطمئن شویم که شما فقط اطلاعات به‌روزی را دریافت می‌کنید که با آخرین شواهد علمی اثبات شده اند.

فقط محتوای اصلی

هر محتوایی که ایجاد می کنیم ۱۰۰٪ معتبر است و هر برنامه غذایی که تهیه می کنیم ۱۰۰٪ منحصر بفرد است.

ما هرگز حق چاپ را نقض نمی کنیم: در مقالات و خبرنامه های خود، از تصاویر ایجاد شده توسط طراحان داخلی و تصاویر دانلود شده از وب سایت های مختلف بهره می بریم.

تنوع و شیوه های انصاف

ما به همکاران خود ارج می نهیم و اصول همکاری منصفانه را به کار می گیریم. ما به همه نژادها، مذاهب و جنسیت ها احترام می گذاریم و از اصالت و منحصر به فرد بودن اعضای تیم خود قدردانی می کنیم.

اگر هنوز در مورد نحوه کار، ایجاد محتوا یا تنظیم برنامه های غذایی شخصی سؤالی دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید: support@vandalife.ir

 

مجوعه وندالایف

آدرس: تهران  میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک ۱ طبقه ۲

ایمیل: support@vandalife.ir 

قابل اجرا از فروردین ۱۴۰۱