کلینیک وندا لایف (از سال ۱۳۹۹) با هدف تغییر سبک زندگی و تناسب اندام با به روزترین دستگاه هایی همچون اینبادی ۲۷۰، پاورشیپ ۲ و کویتیشن، در کنار کارشناسان ارشد تغذیه آغاز به کار نمود. این کلینیک در یک محیط صمیمانه و دوستانه خدمات متفاوت مشاوره‌ای (از جمله رژیم‌های افزایش و کاهش وزن، درمانی و روانشناسی)، استفاده از به روزترین دستگاه‌های لاغری، تناسب اندام و جوانسازی، آنالیز بدن و تفسیر انواع آزمایش خون را ارئه می‌دهد. همچنین همراهان عزیز وندالایف از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته کارشناسان مجموعه برخوردار هستند.

 

علم تغذیه، علمی اصولی بر پایه فیزیولوژی و ساختار بدن است. متخصصین تغذیه سال‌ها مطالعه می‌کنند تا بهترین روش‌ها را برای کاهش و افزایش وزن و درمان بیماری‌ها بیاموزند و به انسان‌ها در راستای سلامتی و تناسب اندامشان کمک کنند. تبلیغات متعدد در خصوص لاغری و چاقی برای بسیاری از مردم جذاب بوده و این افراد رژیم‌های غیراصولی گوناگونی را تجربه می‌کنند. تمامی این افراد متوجه شده‌اند که بعد از مدتی نه چندان طولانی، عوارض زیادی در انتظارشان است. در کلینیک وندالایف متخصصین تغذیه تلاش می‌کنند تا شما را مطابق استانداردهای روز جهان به تناسب اندام و سلامتی برسانند، تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنند.

بدون تردید غذا خوردن از بهترین لذت‌های هر فرد است. قابل تحمل نیست که لب به نوشابه نزنیم! کباب را بدون کره بخوریم! پیتزا را سهمیه‌بندی کنیم و یا وعده ناهار ما فقط یک ظرف بستنی باشد! از همه بدتر اینکه پس از هر وعده غذایی به جای اینکه احساس آرامش کنیم، با عذاب وجدان مغز خود را مجبور کنیم که به بدنمان دستور چاق شدن یا لاغر شدن بدهد! البته نتیجه این رژیم‌ها را شما بهتر از ما می‌دانید! رژیم‌های آنلاین گروه وندالایف تحت نظر کارشناسان مجرب و با توجه به شرایط فیزیکی هر فرد، دسترسی به مواد غذایی و سلیقه غذایی بیمار تجویز می‌شوند. ما در وندالایف به شما آموزش می‌دهیم که چگونه در طول رژیم گرفتن، با خیال راحت وعده‌های غذایی مورد علاقه‌تان را داشته باشید.

شما در هر سنی که باشید، در عرض یک شب یا یک ماه به وزن فعلی نرسیده‌اید، پس برای کاهش وزن به تبلیغات ۱۰ ساعت، یک شب و ۱۰ روز توجه نفرمایید. برخی از افراد که تجربه رژیم‌های غیراصولی را دارند می‌دانند که بعد از مدتی وزن بدن دیگر کاهش پیدا نمی‌کند، حتی اگر رژیم خیلی خیلی سخت باشد، و یا حتی ممکن است افراد افزایش وزن را نیز تجربه کنند. رژیم اصولی زیر نظر متخصصین تغذیه گروه وندالایف می‌تواند شما را بدون عوارض به وزن ایده‌آل برساند.

وندالایف مسیری برای تغییر سبک زندگی

گروه وندالایف در راستای بهبود سلامت خانواده و ارتقای کیفیت تغذیه، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی وبسایت و اپلیکیشن (وندالایف) نموده است. افرادی که محدودیت حضور در کلینیک را دارند، با استفاده از وبسایت وندالایف که متشکل از بخش‌های تغذیه و رژیم درمانی زیرنظر تیمی مجرب و متخصص است، می‌توانند از کلیه خدمات این مجموعه برخوردار باشند.

در بخش غیرحضوری نیز مانند بخش حضوری، گروه متخصص وندالایف برای هر فرد با شرایط فیزیکی و جسمانی متفاوت، رژیم منحصربه فرد شخص را طراحی می‌کنند، زیرا ما معتقدیم رژیم هر فرد همانند اثر انگشت به همان فرد اختصاص دارد. در این بخش نیز پیگیری انواع رژیم‌ها و پاسخگویی ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ارشد تغذیه صورت می‌گیرد.

سامانه هوشمند آنالیز وضعیت شاخص توده بدنی و تجویز رژیم وندالایف نیز زیر نظر متخصصین و کارشناسان مجرب علم تغذیه با هدف افزایش سلامت تغذیه و تناسب اندام هموطنان عزیز در قالب اپلیکیشن و وبسایت فعالیت خود را آغاز کرده است. این سامانه با دریافت اطلاعات تن‌سنجی و سلایق تغذیه‌ای، متناسب با اطلاعات وارد شده هر فرد، رژیم کارشناسی شده‌ای تجویز کرده و پس از تایید متخصصین برای کاربران عزیز ارسال می‌گردد. لازم به ذکر است که این سامانه قابلیت تجویز رژیم برای هر گونه بیماری و سلیقه غذایی مانند گیاهخواری و … حتی رژیم‌های بارداری و تعیین جنسیت را نیز دارا می‌باشد.